DSÖ’den Acil Durum, Eylül ve Ekim Kapanma Olabilir mi?

DSÖ’den Acil Durum, Eylül ve Ekim Kapanma Olabilir mi?

ABONE OL
25 Temmuz 2022 13:05
DSÖ’den Acil Durum, Eylül ve Ekim Kapanma Olabilir mi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eylül ve Ekimde Dünya genelinde Kapanmalar başlıyor mu?

Medya da 23 temmuz itibariyle DSÖ tarafından acil durum ilan edilmişti. Maymun çiçeği virüsü’nün yayılmaya başladığı yönde bir karar alınmaya başlandı.

Bu bir komplo mu, yoksa gerçekten pandemi olacak bir durum mu? İnsanlar bu konu da nasıl bir tepkide bulunacak, ilerleyen zamanlarda belli olacaktır.

Bazı çevrelerce, “Acil durum” ilanıyla birlikte bir önemli mevzu da, maymun çiçeğinin yenilen etlerden bulaştığı mesajı yakın zamanda açıklanabilir, deniliyor. Tam da, Hollanda da ineklerin katledilmesi olayından sonra sanki planlanmış gibi yapay et gündeme gelebilir diye belirtiyorlar.

Ardından, yine bazı çevrelerce Türkiye de ve Dünya da, iş yerlerinde yeniden maske, mesafe kuralının baskıyla başlatıldığı iddia ediliyor.

Marburk virusu ile birlikte şuan 3 adet dolaşımda viruslar olduğu söyleniyor!
Bill Gates yakın zamanda bir röportajında; iki sene süren pandemi sonunda herkesten özürdileyerek, aslında bu hastalık grip virusuymuş demişti.

Eylül ve Ekim gibi kapanma olursa eğer kıtlık krizi ve Dünyada ekonomik krizle birlikte, dünya insanları bu sonuçtan nasıl etkilenir?

Bir ülke ekonomisine kapanmanın bir günlük maliyeti, hemen, hemen, 1 milyar dolar ettiği istatistiklerde mevcut. Yaşayıp göreceğiz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »