Trend

Son Dakika; Sahte Emniyet Amiri Kim? Kimler Bu Duruma İzin Verdi?

İç İşleri Bakan'ımız Sayın Ali Yerlikaya göreve geldikten sonra Halk'ta güvene yol açtı.

Öncelikle Sayın Bakanımız Ali Yerlikaya göreve geldikten sonra, bu Ülke’nin asayişini bozmak isteyenlere göz açtırmıyor.

Ali Yerlikaya Bakanımızdan önce ki dönemde, Emniyet güçleri tarafından yakalanan suçlular, Adliyelere sevk edildikten sonra yine orada da görevini iyi icra edemeyen savcılar tarafından serbest bırakıldıkları duyumlarımız arasında. Bu konu derin bir konu ve bir daha ki haber konumuz tabiki araştırmalarızın sonucunda, ADLİYE’ler de kimler makamını iyiye kullanmıyor, olacaktır.

Ali Yerlikaya Bakanımızdan önce Emniyet ve ADLİYE’ler halka ne kadar güven ve huzur veriyordu. Kutsal saydığımız kurumlarımızın adını kimler ve neden lekelemeye çalıştılar?

Son zamanlarda, Emniyet güçlerine ve biz Asayiş gazetecilerine gerek halktan, gerekse bizlerin araştırmalarıyla çokça bilgiler gelmeye başladı.

Bunun yanı sıra “MİT” İstihbarat birimleri de işini çok güzel yaptığına inanıyorum.

Bundan önce ki Emniyet teşkilatı içerisinde olan ve teşkilatını düşünmeyen makam sarhoşu olmuş şahısları birbir ayıklamaya başladılar.

Şimdi sizlere Ali Yerlikaya Bakanı’mız döneminden önce olan ve Emniyet teşkilatlarını babasının çiftliği gibi görüp kullanan, bir olay yayınlayacağım.

Takdir Yüce Türk Milleti’nin ve Sayın Bakanı’mız Ali Yerlikaya’nın.

Yıl, 2019 Yer: Mersin.

2019 Mersin Emniyet Teşkilatında, kimler Narkotik şubeden sorumluydu?

Video da ki görmüş olduğunuz şahıs S. Y. isimli sivil bir vatandaş.

Videonun çekildiği Yer: Mersin Emniyet Müdürlüğü NARKOTİK şube.

Video da ki eli kelepçeli şahıs, Narkotik şüphelisi. Odaya giren sorguyu yapan şahıs ise, sivil bir vatandaş ve kendisi narkotik şüphelisine hangi hakla sorgu ve işkence yapabiliyor?

Bu şahıs, üstelik kendi videosunu çekerek, yüzüyle birlikte Narkotik şubede olduğunu da, yayınlıyor.

Video da, kendisini Emniyet Amiri olarak tanıtıyor ve özellikle bu videoyu çekerek diğer insanlara da kendisini Emniyet Amiri olarak tanıtmaya devam ettiği duyumlarımız arasında.

Diğer fotoğraflarda ki şahıslar da Emniyet teşkilatında görev yapan polisler. O polislerin bu durumlardan haberi var mı bilmiyorum belki de bu şahıs, polislerimize dost gibi yaklaşıp onlarla fotoğraf da çektirmiş olabilir. Bu konu da fotoğrafta bulunan polislerimize bir suçlama yapmayacağım. Konu araştırmalar sonucunda elbet açıklığa kavuşacaktır.

Bir başka fotoğraf da ise, polis aracının önünde çekilen fotoğraf.

Ben gurbetçi bir gazeteciyim, bir kilo peyniri yurt dışına çıkarmak istesem, Alman polisi valizimden alıp çöpe atarken, bu insanlar neden Türk Emniyet Teşkilatının içinde cirit atabiliyorlar?

Sayın yetkililerimize sesleniyorum, konu vahim ve bunun hakkında sizlerden güzel sonuçlar bekliyoruz.

Bizler Türk Milleti’nin bireyleri olarak ve bu Ülke’nin yörük çocuğu olarak, Yurtdışında Ülkemizi çok iyi şekilde temsil ederken, benim Ülkem de kurumlarımızı babasının çiftliği gibi kullanmaya, kimsenin hakkı yoktur.

Haksızlık karşısın da susan dilsiz, ŞEYTANDIR!

HZ. ALİ

#SonDakika, #AliYerlikaya, #Emniyetgenelmüdürlüğü #Haberler #Polis

 

Başa dön tuşu
Translate »