Alman Kanalı Pravda Tv’ye Göre; “Riski %4400 artırıyor”

Alman Kanalı Pravda Tv’ye Göre; “Riski %4400 artırıyor”

ABONE OL
9 Temmuz 2022 18:35
Alman Kanalı Pravda Tv’ye Göre; “Riski %4400 artırıyor”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Almanya kanalı Pravda-tv.com haberine göre

Aşı, kalp hastalığı riskini %4400 artırıyor – Karanlık rakam: 750.000 sıvı ölümü ve 5 milyonu iş alanların da, sıvının verdiği rahatsızlıktan dolayı, çalışamıyor!

Ünlü bilim dergisi Nature’da 25 Haziran 2022’de yayınlanan aşağıdaki hakemli araştırmaya göre, Moderna “sıvısı” genç yetişkinlerde miyokardit riskini 44 kat artırıyor! Hem Pfizer hem de Moderna “sıvısı” için aşılamadan bir hafta sonra miyokardit riski artar.

BNT162b2 (Pfizer-BioNTech) ve mRNA-1273 (Moderna) için, mRNA “sıvılanmasını” takiben miyokardit riski aşılanmamış kontrollere göre sırasıyla 8 kat ve 30 kat daha fazlaydı. • Moderna ‘aşısından’ sonra 18 ila 24 yaş arasındaki kişilerde miyokardit olma olasılığı 44 kat daha fazlaydı. • Pfizer “aşı” ile risk aynı yaş grubuna göre 13 kat daha fazlaydı.

Bariz sonuca ek olarak, araştırmacıların, yetkililerin ve kurumsal medyanın hala inkar ettiği veya en azından aşırı derecede küçümsediği nedensel bir bağlantıyı açıkça savunması da dikkate değerdir: MRNA aşılarına maruz kalma ile miyokardit ve perikardit riski arasında nedensel bir ilişki olduğu hipotezini destekleyen birkaç faktör vardır.

İlk olarak, bu hastalıkların geçmişi veya yakın zamanda SARS-CoV-2 enfeksiyonu açıklandıktan sonra ve en yaygın solunum yolu virüslerinin yaygın olmadığı bir dönemde bile ilişkiler güçlü kaldı.

İkincisi, aşıya maruz kalma ile hastaneye yatış arasında geçen süre özellikle ikinci dozdan sonra her iki durum için de çok kısaydı.

Kaynak: (Tıp Uzmanı: 2028 yılına kadar dünya genelinde 700 milyon insan COVID-19 aşılarından ölecek! Video)

Üçüncüsü, çoğu durumda, ilişkilendirmeler maruziyetten yedi gün sonra devam etmedi. Dördüncüsü, ikinci doz ve daha fazla mRNA içeren mRNA-1273 aşısı ile ilişkili daha büyük risk, bir doz-yanıt ilişkisini düşündürür.

Sadece son 21 gün içinde aşı yapılan vakalar sayıldığından, bu çalışmada kayda değer sayıda rapor edilmemiş vakayı hesaba katmak zorundayız, ancak bariz sonuca rağmen; özellikle son 30 gün içinde SARS-CoV-2 için pozitif test edilen tüm vakalar hariç tutuldu. Veri toplama için sadece hastane başvuruları dikkate alınabileceğinden, aşılamadan sonra ölenlerin tümü de dışlandı.

Kaynak: Pravda-tv.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »