Ankara Temsilcimiz, Elif Torlak Şenoğlu

Ankara Temsilcimiz, Elif Torlak Şenoğlu

ABONE OL
25 Temmuz 2022 19:53
Ankara Temsilcimiz, Elif Torlak Şenoğlu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara Temsilcimiz, Elif Torlak Şenoğlu Kimdir ?

Elif Torlak Şenoğlu 8 Haziran’da Sakarya’da doğdu. İlköğrenim ve lisenin ardından Üniversiteyi Anadolu üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünde tamamlayan Şenoğlu 26 Ağustos 1994’te Klas Fm‘in Sakarya şubesinde haber spikeri olarak yayın hayatına başladı.

Daha sonra Sakarya’daki Radyo Aktif, Hür fm, Ada fm gibi yerel radyolarda uzun yıllar dj’lik spikerlik yaptıktan sonra, 2002 yılından itibaren komşu il olan Kocaeli’ye taşıdı radyoculuk serüvenini.

Orada da Radyo Şahin ile Nikomedya gibi ünlü radyolarda başarılı çalışmalara imza attı.

Çayımın şekeri programı ile bir Radyo efsanesi haline geldi.

Kariyerinin ortalarındayken evlenip 3 erkek çocuk annesi oldu.

Meslekte kısa zamanda edindiği tecrübe ve başarıyla dinleyenlerin büyük beğenisini kazanarak hayran kitleside edinen Elif Torlak Şenoğlu enerjik, samimi,doğal radyoculuğuyla dikkatleri üzerine topladı.

Cesur, sözünü esirgemeyen, ince esprili, hoş sohbet olarak bilindi.

Elif Torlak Şenoğlu halen seslendirmeden , radyoculuğa , diksiyon eğitimlerinden , kişiye özel konuşma derslerine reklam çalışmalarından yazı faaliyetlerine kadar çok yönlü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Elif Torlak Şenoğlu bu mesleğe dair yeteneği , çok yönlülüğü, pozitif enerjisi gibi özelliklerinin yanında güzelliği ve ışıltısı ile dikkat çekmektedir.

Tüm bu nitelikleriyle Elif Torlak Şenoğlu gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

Haziran 2022′ den itibaren İnternational Hayat Haber de, Ankara temsilcimiz olarak göreve başlamıştır. Elif Torlak Şenoğlu arkadaşımıza, görevinde başarılar diliyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »