Araba Kapısında Örülü Tel Parçası görürseniz Dikkatli Olun

Araba Kapısında Örülü Tel Parçası görürseniz Dikkatli Olun

ABONE OL
23 Aralık 2022 23:24
Araba Kapısında Örülü Tel Parçası görürseniz Dikkatli Olun
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Araba kapısında örülü tel parçası görüseniz, acil bir şekilde polisi arayın ve sakın örgüyü çözmek için uğraşmayın. Bu tel parçasını kimlerin oraya yerleştirdiğini öğrenmek için mobese kameralarına baktırın.

Amerika’nın Kuzey Karolina Eyaletin de bir alışveriş merkezi parkında bu olay bir kadın tarafından fark edildi. Daha sonra bazı yerlerde de bu durum devam etti.

Bir uzmana göre, arkasında suçlular tarafından hain bir aldatmaca var.

Gün ortasında yoğun bir Kuzey Karolina alışveriş merkezi otoparkında bir kadının fark ettiği şeyin basit bir araba hırsızlığından çok daha zararlı bir nedeni vardı.

TikTok kullanıcısı Shannon, söz konusu otoparkta park halindeki bir Honda’nın kapı kolunda bir şey keşfettiğinde, her şey ilk başta oldukça zararsız ve göze çarpmayacak şekilde başladı. Shannon’ın ice.lemon.water kanalında kısa bir klipte belgelediği gibi, Honda’nın kapı koluna bağlı örgülü bir tel parçasıydı. Shannon, park halindeki başka bir arabada da benzer bir yapı gördü. Klipte “İkinci bir parça bulduk, buradan gidiyoruz” diyor.

Platformdaki başka bir kullanıcı da bu tepkinin abartılı olmadığını, doğru olduğunu doğruladı. Kadın birkaç araba kapısında tel keşfeder – “Ne oluyor? Bu bir şaka mı?”

Bir arabanın kapı kolunda örgülü bir tel parçası bulduğunuzda, muhtemelen ilk bakışta hain bir dolandırıcılık düşünmezsiniz. “Ne oluyor be? Bu bir şaka mı?” Shannon, keşfinin kısa klibinde yazdı. “Birileri kaçırılmamalı.” Söyledikleri sadece şaka amaçlıydı, ancak çok karanlık bir gerçek özü var.

Tiktok kullanıcısı Reece’in kendi videosunda açıkladığı gibi, şüpheli tel numarası aslında adam kaçıranlar ve hatta insan kaçakçıları tarafından sıklıkla kullanılıyor.

Kaynak: www.hna.de

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »