“Yaşadığınız Yeri Cennet Gibi Yapmadığınız Sürece Gittiğiniz Heryer Cehennem’dir”

“Yaşadığınız Yeri Cennet Gibi Yapmadığınız Sürece Gittiğiniz Heryer Cehennem’dir”

ABONE OL
7 Eylül 2022 20:30
“Yaşadığınız Yeri Cennet Gibi Yapmadığınız Sürece Gittiğiniz Heryer Cehennem’dir”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara Orman Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akduman ve Mersin Orman Bölge Müdür’ü Mustafa Yalçın, Arslanköy Orman Bölge Şef’i Metin Yiğit’in de destekleriyle  International Hayat Haber Gazetesi olarak, Mersin’e bağlı Arslanköy ve Toroslar bölgesinde “Yaşadığın yeri Cennet gibi Yapmadığın sürece, gittiğin Heryer Cehennemdir” Doğanı temizle kampanyası başlattık.

Arslanköy Orman Bölge Şef’i Metin Yiğit

Yedigöz mevkiinde mesire yerinde çöpler

Şuan proje fizibilite aşamasında, ardından organizasyon hazırlıkları ve Mersin Valiliği ile sivil toplum örgütleri de bilgilendirilip davet edilecek.

Arslanköy

Bu kampanya ile Toroslar bölgesinde ki yaşayan insanların orman içlerinde piknik yaptıktan sonra çevreye verdikleri zararları konu olarak ele alacağız. Proje kapsamında;

Toros dağlarında piknik yapanların doğaya attıkları çöpler

Kanuni yaptırımlar anlatılarak, belirli yerlere subliminal mesajlar veren tabelalar asılacak. Ulusal ve yerel basınla doğaya atılan cam ürünleri, plastik ürünleri toplayarak insanları bilinçli olmaya davet edeceğiz.

Arslanköy Tiyatrosu Kurucusu, Yönetmen, Senarist, Oyuncu Ümmiye Koçak

Arslanköy tiyatrosu kurucularından, Senarist, Yönetmen, Oyuncu Ümmiye Koçak da bu projede bizlerle birlikte olacağını ve bu projenin bölgemize ve Ülkemize çok büyük fayda sağlayacağını belirtti. Kendisine desteklerinden dolayı simdiden teşekkür ediyoruz.

İnternational Hayat Haber

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »