Başkan Erdil Baydemir: ‘Annelerimizin hakkını ödeyemeyiz’″

Başkan Erdil Baydemir: ‘Annelerimizin hakkını ödeyemeyiz’″

ABONE OL
13 Mayıs 2024 06:17
Başkan Erdil Baydemir: ‘Annelerimizin hakkını ödeyemeyiz’″
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Baydemir, mesajında annelerin kültürel, sosyal ve iş hayatındaki mücadelelerine değinerek, onların toplum ve aile için taşıdığı değeri ve önemi vurguladı. Başkan Baydemir mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kadınlar, kültürel, sosyal ve iş hayatının her alanında mücadele ederken, aynı zamanda annelik gibi çok kıymetli bir sorumluluğu da üstlenmişlerdir. Anneler, ailelerinin, evlatlarının ve ülkesinin geleceği için sonsuz fedakarlık, sevgi ve şefkatle emek verirler. Bunları tarihimiz boyunca çeşitli örneklerle gördük ve yaşadık. Onların vatan sevgisi, evlat sevgisi bizlere her zaman güç vermiştir.”

CHP’li Başkan Baydemir, annelerin hayatımızdaki yerinin yılın sadece bir günüyle sınırlı kalmaması gerektiğini belirterek, “Hayatımızın en değerli varlıkları, baş tacımız annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödememiz mümkün değildir. Onların kıymeti sadece yılın bir günü değil, daima hatırlamak ve hürmet etmek asli sorumluluğumuz olmalıdır. Şüphesiz ki, onlara olan vefa borcumuzu hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Kaldı ki dünya da anne sevgisinin yeri çok daha ayrıdır,” dedi. Başkan Baydemir mesajını şu sözlerle tamamladı: “Bu Anneler Günü’nde, tüm annelerimizin gününü kutluyor, onlara sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum. Annelerimizin sevgisi, toplumumuzun temel taşlarından biri ve bizim için vazgeçilmezdir.

Kaynak : PHAAJANS

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »