Beklemeyin Zaman Asla Olmayacak Ama An Hep Olacak!

Beklemeyin Zaman Asla Olmayacak Ama An Hep Olacak!

ABONE OL
5 Haziran 2022 00:41
Beklemeyin Zaman Asla Olmayacak Ama An Hep Olacak!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başarısız olduğunuzu görmek isteyenler genel de, size yakın gibi olanlardır. Bunlar sizin enerjinizi olumlu olmayan yönde etkisizleştirirler.

Gülümseyin kolay olmasa bile gülümseyin, zamanla buna alışacaksınız. Kakao yağı, gül kokulu parfümler, lavanta tütsüleri, kullanmak önemlidir. Daha fazla başarının anahtarı bu, neden sorunsuz yaşamıyorsunuz? Neden kaba yaşamak zorundasınız?

Başarının anahtarı, başınızı suyun üstünde tutmak, asla pes etmemektir, bir mağara da mahsur kaldıktan sonra küçük bir delikten ışığı görmek ve o ışığa doğru ilerleyip, çıkış yolunu bulmaktır. Hiç birşey çaresiz değildir. Hayatınızın 007’si James Bond’ u olun.

Daha fazla başarının anahtarı, çok sayıda yastığa sahip olmaktır. O yastıklar da başınızın hafiflediğini, kalp ritmininizin normale döndüğünü hissederek, bütün vücudunuzu yatağa bırakıp, özgürce uyumaktır. Ardından güncel hayatta durmadan koşmaktır, severek, isteyerek hoşlandığın işi yapmaktır.. Kimse seni tutmamalı. Koşuyorsan özgürsün!

Ormanda onlardan çok olduğunu her zaman hatırla, onları yendikten sonra, cennet için de!

Yumurta akı, hindi sosisi, buğday ekmeği, su, tuz.. Tabii ki kahvaltımızı yememizi istemiyorlar, bu yüzden kahvaltımızın tadını çıkaracağız.

Arkanı kolla, ama daha da önemlisi, duştan çıktığında sırtını kurula, dışarısı soğuk bir dünya.

Başarılı olmak için inanmak gerekir. İnandığınız zaman başarırsınız.

Asla şikayet etme, şikayet etmek zayıf bir duygu, canın var, nefes alıyoruz, değerliyiz. Kendinizi güzel enerjilerle kuşatın. Kazanmanın kolay olduğunu asla söylemediler. Bazı insanlar başarıyı kaldıramaz, ama ben yapabilirim.

Gün batımına bak, hayat harika, hayat güzel, hayat senin yaptığın şeydir. Hayat, sizin yaptığınız şeydir, o halde hadi yapalım. Asla şikayet etme, şikayet etmek zayıf bir duygu, canın var, nefes alıyoruz, DEĞERLİYİZ.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »