Benim En’im Canım Babam

Benim En’im Canım Babam

ABONE OL
18 Haziran 2022 13:40
Benim En’im Canım Babam
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sevgili Babacığım;

Şu an seninle ayrı yerlerde olsak da sevgin ve bana öğrettiğin her şey benimle baba. Asla senden ayrı hissetmiyorum kendimi.

İlk kez yürümeye başladığımda ellerimden sen tutuyordun düşmemem için, yüzme öğrendiğim zaman yine sen tutuyordun beni. Hayatım boyunca destek oldun bana. Hiç bırakmadın elimi. Hayatta hiçbir zaman kendimi yalnız hissetmiyorum, senin varlığın yeter. Ne zaman dara düşsem, ne zaman canım sıkılsa yanımda olduğunu biliyorum ve hissediyorum.

Artık 18 yaşındayım, seni ve bana yaptığın fedakarlıkları daha iyi anlıyorum. Umarım hayat boyunca yüzünden gülümseme, gözlerindeki mutlu bakışlar daim olur.

Yıllar sonra bile beni, her babanın düşündüğü gibi hep bir çocuk göreceksin ve bu çok doğal, genel de babalar böyle olur ama artık bende bir yetişkin oldum ve şunu bil ki senin azmin, senin çalışkanlığın, senin nasihatların yoluma ışık tutacak.

Kalbim seninle ve yakında görüşeceğimiz ümidi beni çok mutlu ediyor. Almanya’ya kucak dolusu sevgiler. Seni seviyorum ve babalar gününü kutluyorum, canım babam.

Ahmed Fatih Volkan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »