Bitcoin 2022 sonu Kral Olabilir

Bitcoin 2022 sonu Kral Olabilir

ABONE OL
7 Haziran 2022 16:53
Bitcoin 2022 sonu Kral Olabilir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

New York’da Bitcoin madenciliğini çevresel faktörler nedeniyle kabul edilen moratoryum 36-27 oy ile onaylandı.

Bugün ABD Kongresin de kripto para dostu Senatör Lummis tarafından Kongre’ye beklenen dijital varlık yasa tasarısı geliyor. Kripto para üzerin de SEC’in yetkilerini artıracağı gerekçesi ile kripto paraların değer kaybına yol açabileceği ifade edildi.

Eğe New York Valisi de imzalarsa New York da iki yıl boyunca yeni madencilerin maden açmasını veya yenilemesini engelleyecekler. Bu bir öngörü, tam tersi de olabilir hatta madenciler baska eyaletlere yada Ülkelere gidebilirler.

Benim fikrim, kripto para 2023 başı yada sonu bütün Dünya da düzenlemeler yapılacak ve dijital para olarak kullanılmaya başlayacak.

Bu haberler ne olursa olsun, Bitcoin yukarıda ki grafikte görüldüğü gibi çanak formasyonuna girdi, yakın zamanda Bitcoin fiyatlarının artacağını düşünüyorum.  Bircok haber, grafikte ki iniş ve çıkışlı durumu yapmak için bilinçli olarak  manipule ediliyor diye düşünüyorum. Bu benim fikrim.

Diğer kağıt paralar 2024’e kadar yavaş, yavas, tedavülden kalkabilir. Haziran ortası veya sonu yükselişler gelebilir. 2022 sonu, Kripto Kral olabilir. 120 bin dolarlara bekleniyor! Yatırım tavsiyesi değildir.

Kripto Coin: Nurhayat Volkan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »