Brock Pierce Bu Alt Coin’lere Odaklanmıştı

Brock Pierce Bu Alt Coin’lere Odaklanmıştı

ABONE OL
13 Ağustos 2022 07:49
Brock Pierce Bu Alt Coin’lere Odaklanmıştı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aylar öncesinde Milyarder yatırımcı bu alt Coine odaklanmış ve Ağustos ayı itibariyle, bu alt coinin gidişatını takip eden bizler dahil birçok traderler de, analistlerde heyecanla bekleyiş artıyor. Eos coin olmak üzere Bitcoin’in hareketlenmesiyle diğer birçok alt coinlerde de yükseliş beklentisi mevcut.

Geçtiğimiz aylarda ki kriptokoin.com’un bu önem arz eden haberine yeniden bir göz atalım.

Kriptocoin.com Zeki Uyanık’ın 9 Ocak 2022 haberine göre;

Ünlü kripto milyarderi Brock Pierce, en sevdiği 3 yatırım alternatifini paylaşıyor. Ayrıca Bitcoin maksimalistlerinin neden yanıldıklarını açıklıyor. Kendi kendini yetiştirmiş bir milyarder olan Brock Pierce, dünyanın en büyük kripto para savunucularından biri.  Pierce, ateşli bir Bitcoin boğasıdır, ancak yine de Bitcoin “maksimalistlerinin” bir hata yaptığını söylüyor. Dünyanın en büyük kripto parasının yanı sıra en sevdiği üç altcoin projesini paylaşıyor. Detaylar

Kendi kendini yetiştirmiş girişimcilerin çoğunun aksine, Brock Pierce zengin olmadan önce ünlüydü. 41 yaşındaki kripto para milyarderi, Disney’in “The Mighty Ducks” filmindeki rolü sayesinde 13. doğum gününden önce geniş çapta tanındı. Pierce, 1990’ların sonlarında Hollywood’a veda etti ve ana akım haline gelmeden 10 yıldan fazla bir süre önce kripto para birimlerine dahil olmaya başladı. O zamandan bu yana geçen yirmi yılda, Pierce kriptodaki en büyük isimlerden biri haline geldi. Kripto odaklı bir risk sermayesi şirketi olan Blockchain Capital ve piyasadaki en büyük stablecoin olan Tether‘i kurduktan sonra, Pierce artık dünyanın en etkili kripto varlık savunucularından biri.

Pierce, dünya liderlerini kripto konusunda eğitmeyi en önemli önceliklerinden biri haline getirdi. Geçen sonbaharda, ülke Bitcoin’i resmi para birimi olarak kabul ederken El Salvador Başkanı Nayib Bukele’ye rehberlik eden kripto ekibine liderlik etti. Bu eşi görülmemiş bir zaferdi. Insider’a yakın tarihli bir röportajda, “30’dan fazla hükümetteki” liderlerin kendisi ile El Salvador’un ayak izlerini takip etme konusunda görüştüklerini söyledi. 2022’de ABD Senatosuna girmeye çalışarak kripto dostu düzenleme mücadelesini kendi ellerine almayı planladığını doğruladı. Pierce konu hakkında şöyle diyor:

AÇIKÇA ABD’NİN SÜRECE NASIL DAHİL OLDUĞUNA ÇOK CİDDİ BİR ŞEKİLDE BAKIYORUM VE NELER OLDUĞUNU GERÇEKTEN ANLAYAN İNSANLARIN MASAYA OTURMASI VE BU KONUŞMALARIN GERÇEKLEŞMESİYLE BAŞLIYOR. WASHİNGTON DC’DE SEÇİLMİŞ YETKİLİLERİMİZLE, EYALET VE FEDERAL DÜZEYDE YASAMA MECLİSİ İLE KONUŞARAK VE HALKIMIZLA İLGİLİ AKILLICA, BİLİNÇLİ KARARLAR VEREBİLMELERİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLERİ SAĞLAMALARI İÇİN BİLGİLENDİRMEYE ÇALIŞARAK ÇOK ZAMAN HARCIYORUM.

Pierce için kripto, gelecek vaat eden bir teknolojiden veya servet depolamak ve inşa etmek için bir yoldan daha fazlası. Bunu, “gölge” ve “şeffaflık” ile işaretlenmiş bir finansal sistemde hesap verebilirliği geri getirerek ve ekonomiyi herkes için çalışmak üzere “demokratikleştirip merkeziyetçilikten uzaklaştırarak” “herkese ekonomik fırsat” vermenin bir yolu olarak görüyor. Pierce, “İnternet gibi bu teknolojinin etkileri önemli ve geniştir, ancak özünde sadece bir veritabanıdır. Ve bu dağıtılmış veritabanıyla, muhtemelen her şeyi etkileyecek her türlü şeyi yapabiliriz” ifadelerini kullanıyor.

Maximalistler” yanılıyor: Dikkate alınması gereken üç Bitcoin alternatifi

Pierce’ın Bitcoin’e olan sarsılmaz inancına rağmen, bir Bitcoin maksimalist değil. “Maxis” olarak adlandırılanlar, dünyanın en büyük tokeninin yanı sıra tüm blockchain tabanlı kriptoların daha düşük olduğuna inanıyor. Pierce’in görüşüne göre ilerlemeye zarar veren dar bir düşünce çizgisi. Pierce, “Görüşlerimde başarılı olabilecek şeylere kapıları kapatacak kadar katı olmak istemiyorum. Eğer biri dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi başarırsa, hepimiz kazanırız. Öyleyse neden başarılı olabilecek bir teknolojinin kapısını kapatmak isteyeyim ki?” şeklinde konuşuyor.

Pierce, sahip olduğu ve beğendiği üç BTC alternatifi altcoin projesinden bahsetti, ancak bu fikirler yatırım tavsiyesi değil. Bu üç altcoin projesine dair Pierce’in yorumlarına başlıyoruz. EOS hakkında ünü yatırımcı şöyle diyor:

ÇOK AKTİF OLDUĞUM VE ŞU ANDA YENİDEN DAHİL OLDUĞUM PROJELERDEN BİRİ EOS ADLI BİR PROJE. YARATILIŞINDA YER ALDIM. 4 MİLYAR DOLARIN ÜZERİNDE SATIŞLA ZAMANININ EN BAŞARILI ALTCOİNİYDİ. VE BU PROJE OLGUNLAŞIYOR VE BUNDAN GERÇEKTEN İLGİNÇ ŞEYLER ÇIKIYOR. BU YÜZDEN ŞU ANDA ZAMANIMIN VE DİKKATİMİN BÜYÜK BİR KISMINI BU PROJEYE ODAKLIYORUM.

Bit Digital (BTBT) hakkında konuşan yatırımcı şunları söyledi:

BİR RİOT (RIOT) VEYA MARATHON’A (MARA) BENZER. ÇOK BÜYÜK MADENCİLİK OPERASYONU OLAN BİT DİGİTAL’İN YÖNETİM KURULUNDA OTURUYORUM. BU YÜZDEN, YAPMASAYDIM O TAHTADA OTURMAZDIM. BU DÜŞÜNCELERDE POTANSİYEL GÖRMÜYORUM. BENCE, EVET, BU YATIRIM YAPMAK VE SEKTÖRE AÇILMAK İÇİN MAKUL BİR YOL.

BEN BİR COİNBASE HİSSEDARIYIM. FİRMAM, BLOCKCHAİN CAPİTAL – VEYA ÖNCEKİ FİRMAM ARACILIĞIYLA – COİNBASE’DE OLDUKÇA BÜYÜK BİR YATIRIMCIYDIK VE BU YATIRIM HAKKINDA ÇOK, ÇOK HALKA AÇIKTIK. HALKA AÇIK ŞİRKETTE HİSSE TUTMAYA DEVAM EDİYORUM, ŞAHSEN BEN BİR HAYRANIYIM. AÇIKÇASI COİNBASE BU ALANDA OLDUKÇA BAŞARILI BİR İŞ OLDU. YİNE DE İNSANLARI, BU ALANA YATIRIM YAPACAKSANIZ, TEMEL VARLIKLARA DOĞRUDAN MARUZ KALMAYA TEŞVİK EDERİM. ANCAK, KAMU HİSSE SENETLERİ AYNI ZAMANDA, ŞU VEYA BU ANLAMDA, SEKTÖRE MARUZ KALMANIN BİR YOLUDUR. ELBETTE, SEKTÖRDE YENİYSENİZ VE KRİPTOYU NASIL SATIN ALACAĞINIZI, TUTACAĞINIZI VE GÜVENCE ALTINA ALACAĞINIZI BİLMİYORSANIZ, BU GELENEKSEL BİR ŞEKİLDE BİRAZ AÇIĞA ÇIKMANIN GÜVENLİ BİR YOLU OLABİLİR.

Zeki Uyanık- Kriptokoin.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »