Büyük Uyanış (Film)

Büyük Uyanış (Film)

ABONE OL
27 Şubat 2024 10:03
Büyük Uyanış (Film)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Büyük Uyanış, Mikki Willis’in yönettiği, yapımcılığını ve senaryosunu yazdığı Plandemic serisinin üçüncü filmi . Bu belgesel deneyimi, Amerika’da ve ötesinde gerçekte olup bitenlerin büyük resmini ortaya çıkarmak için yasak yapboz parçalarını bir araya getiriyor. Büyük Uyanış’ın bizi fırtınadan çıkarıp daha parlak bir geleceğe yönlendirecek bir deniz feneri olması amaçlanıyor.

 

Belgesel, anarşist komünist Marksist totaliter uyanış ideolojisi, Aşkenaz Hazarlı Masonik Cizvit Luciferci Kabal Küreselci Faşist Büyük Sıfırlama , Siyahların Hayatı Önemlidir (BLM) , COVID-19 Plandemik, çevresel sosyal adalet gibi bir dizi konuyu ve bunların birbirine bağlılığının farkına varan beşeri bilimleri kapsıyor. (ESG), deneysel nanoteknolojik COVID-19 mRNA enjeksiyonları , sahte haber ana akım medya propagandası, iklim değişikliği krizi dolandırıcılığı olarak gizlenen jeomühendislik , Büyük Uyanış , LGBTQ+ Transhümanist Gündem , kitlesel oluşum psikozu (grup düşüncesi) ve sosyal kredi puanı sistemleri.

 

Film , Dr. Vladimir “Zev” Zelenko’nun sevgi dolu anısına ithaf edilmiştir ve George Edward Griffin’in mirasını onurlandırmaktadır . Filmde Ajua Mason , Brian Echevarria , Crystal Chen, Daniel & Sam Kwak , Del Bigtree (“The HighWire” sunucusu) , Dr. Judy Mikovits , Dr. Robert Malone , JP Sears , Lily Tang, Yarbay Allen gibi isimler yer alıyor. B. West , Martin Armstrong, Mikki Willis , Minghui Wang, Rizza Islam, Tricia Lindsay, Vanessa “Gothix”, Winston Liu ve Zuby .

 

 

Ayrıca HumorousMathematics.com’da da mevcut :

Aşağıda Görüldüğü Gibi

KAYNAK : https://www.humorousmathematics.com/post/plandemic-3-the-great-awakening-full-documentary

Yukarı da ki KAYNAK linkinden takip edebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »