Dünyanın En Büyük Gösterisi (Tam Belgesel)

Dünyanın En Büyük Gösterisi (Tam Belgesel)

ABONE OL
27 Şubat 2024 09:29
Dünyanın En Büyük Gösterisi (Tam Belgesel)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Good Lion Films’in imzasını taşıyan bu etkileyici belgeselin yönetmenliğini, yapımcılığını ve senaryosunu Nick Alvear üstlendi. Masonik Cizvit Khazarian Luciferian Cabal’ın 2016 seçimlerinden kaynaklanan, Başkan Donald J. Trump’ın (şu anki CIC) teslim olma turuna , BRICS’e , Yönetici Emirlerine, Federal Direktiflere, COVID-19’a , hileli 2020 seçimlerine , Joe Biden’ın cenazesine kadar sergilenmesi , 6 Ocak kurulumu ve meydana gelen güncel olaylar yoluyla hükümetin devamlılığının (yetki devri) Dünya üzerinde şimdiye kadar bilinen en büyük zamanı nasıl başlatacağı.

 

Film, 17 Eylül 2023’te GoodLionTV’nin X sayfasında (yaratıcı tarafından silindikten sonra yayın) ve GoodLionTV’nin Rumble kanalında 1 saat 20 dakika uzunluğunda yayınlandı.

 

Nick Alvear’ı destekleyebilir ve RedPilled filmlerini şu adresten izleyebilirsiniz: GoodLion.Tv

 

Derek Johnson, yaralı bir askeri gazidir ( ABD Ordusu 14S, Hava ve Füze Savunması İntikamcı Mürettebat Üyesi ), Donald J. Trump’ın şu anda askeri olarak görevlendirilmiş savaş zamanı ABD Başkomutanı (CIC) olduğunu kamuoyunun anlamasına yardımcı olmuştur. 1776 Nation adlı web sitesinde (TheDocuments.Info) Blueprint Outline aracılığıyla açıklandığı gibi çeşitli destekleyici idari emirler, federal direktifler ve yasalar :

Yine Wolfeboro, New Hampshire’da 9 Ekim 2023’te RSBN’de (CIC) Başkan Donald Trump, aslında Bidan Beyaz Şapka gölge başkanlığını yürüttüğüne dair bize bir kez daha onay verdi . 2:32 civarındaki tam uzunluktaki RSBN yayınında Donald Trump, dosyasında Başkanlık Mührünü ve ” Başkan ” unvanını gururla parlattığını görebilir .

Dahası, CIC Donald Trump , 27 Eylül 2023’te Michigan’ın Clinton Township kentinde RSBN tarafından sağlanan bir konuşmada Derek Johnson ve Jon Herold’un hükümetin/devirin devamlılığına ilişkin iddialarını doğrulamaya devam etti . Saat 51:04’te yaptığı konuşmanın tamamında Trump şöyle diyor: ” İkinci dönemimde, ki şu anda bu dönemi yaşıyoruz ama sonuçları istemiyorum değil mi? Bu ikinci dönemin, bu ikinci dönemin sonuçlarını istemiyorum. bu ülke için felakettir. En kötü Başkan düşünün, böyle bir Başkan hiç olmadı.” Trump, Joe Bidan’ı kasıtlı olarak Amerika Birleşik Devletleri’ni felakete sürükleyen “düşüş adamı” olarak gösteren sahte Joe Bidan Gölge Başkanlığı’nın perde arkasında kendisinin aslında CIC/POTUS olduğunu kabul ediyor. Bu, kendi sınırlarının güvenliğini sağlamaktan çok, denetlenen bir savaşı finanse etmeyi önemseyen komünist/küreselci bir kukla tarafından yönetilmenin nasıl bir his olduğu konusunda kitlelerin uyanmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Q bizi yıllar öncesinden 4461 ve 4951 numaralı düşüşlerde uyarmıştı : ” Bu şekilde olması gerekiyordu .”

 

Kaynak adresi tıklayarak. kaynak sitesini takip edebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »