Düşmanlarımız İnsafa Geldi Galiba!

Düşmanlarımız İnsafa Geldi Galiba!

ABONE OL
18 Ağustos 2023 11:32
Düşmanlarımız İnsafa Geldi Galiba!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Depremin ardından Ülke’mize yardımlar yağdı. Dünya’da bir çok Ülke’den, Avrupa ve Türkiye’de türk halkından milyonlarca para toplandı. Resmen havadan para yağdı. Şöyle bir düşünüyorum da, depremzedelerimiz rahat edecek çok mutlu oluyorum. İnanıyorum ki Hükümetimiz insanlarımızı mağdur etmiyecek. 20 senedir Ülke, ferahlık ve refah içinde bundan sonra da öyle olacak inanıyorum!

Toplamda Katrilyonları bulan paralar depremzedeler için harcanacak deniyor. Temennimiz de bundan yana.

11 ilimizde ağır şekilde hissedilen depremler de çok can ve mal kaybı oldu. Orada mağdur olan vatandaşlara yardım adı altında birçok Ülke’den yardım kuruluşları destek ekip yolladı fakat depremin tam yaraları sarılmadan hepsi tekrar Ülke’lerine döndü. Sanırım süreli ve kısıtlı zamanlı izinlerle geldiler, ne yapsınlar onlarında Ülke’lerinde işleri, güçleri vardır!

Yalnız birşey dikkati mi çekti, birkaç zaman deprem bölgesin de kalıp, geri Ülkelerine dönen yardım kuruluşlarının hepsi hemen, hemen aynı zamanda Türkiye’den gittiler. Birde Israil’den gelen ekip, Türkiye’ye geldiklerinde diğer Israilde olan askerleri 17 yaşında bir Filistinli çocuğu şehit ettiler.

Şimdi de ABD Hatay da, Adıyaman da Sahra hastaneleri kuruyor, diyorlar ki; biz bu hastaneyi kurup, Türk yetkililere teslim edeceğiz. Dilerim öyle olur!

Türkiye dört bir yanı düşmanlarla çevriliyken, daha düne kadar sürekli tehtit altındayken, bu dış güçler nasıl birden merhamete geldiler, çok ilginç!

Düşmanlarımız İnsafa Geldi Galiba!

Neyse konuyu fazla derinleştirmeye gerek yok, Devlet büyüklerimiz işini biliyordur. Sonuçta müslüman uyanık olur, onlarda sağlam müslüman oldukları için tasa etmiyorum!

Devlet büyüklerimize buradan işlerinde başarılar diliyorum.

 

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
  • Eda Kara

    Kesinlikle katılıyorum kalemine sağlık ????????

    Yanıtla
    +0
    -0


HIZLI YORUM YAP

Translate »