En Son Dubai de Nusret Restorant’da Görüldü

En Son Dubai de Nusret Restorant’da Görüldü

ABONE OL
5 Mart 2023 07:57
En Son Dubai de Nusret Restorant’da Görüldü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uluslararası Kriminal Polis Teşkilatı’nın (Interpol) hakkında kırmızı bültenle yakalama kararı çıkardığı Isabel dos Santos (49), 2017’den bu yana firari.

İnterpol’ün kırmızı bültenle aradığı Isabel dos Santos en son Nusret Restoranlarında görüldü. Sosyal medya da Nusret Gökçe’nin eliyle biftek yedirdiği Isabel des Santos en son Dubai de görüldü.

Isabel des Santos kimdir?

Angola eski cumhurbaşkanı olan babası Jose Eduardo dos Santos’un 38 yıl süren liderliğinin bitmesiyle Isabel dos Santos hakkında soruşturma açılmıştı.

2.2 milyar dolarlık servetiyle Afrika’nın en zengin kadını olarak bilinen dos Santos ve kocası, 5 milyar dolarlık yolsuzluk ve kara para aklama gibi suçlamalardan aranıyor. Isabel dos Santos, o tarihten bu yana Londra, Lizbon ve Dubai’de yaşıyor. Konum bilgisini de sosyal medyadan sık sık paylaşıyor.

En son Katar’daki Dünya Kupası’nda görülen dos Santos, bu kez Nusret Gökçe’nin Dubai’deki lüks et restoranında yemek yedi. Bu anlar Instagram’da yayınlandı.

Nusret Restoranlarında Nusret Gökçek’in eliyle servis yapıp Isabel des Santos’a yemek yedirdiği anlar sosyal medyada görüntülendi.

Nusret Gökçe, özel misafirlerine 33 bin TL fiyatıyla menüdeki en pahalı yemek olan altın yapraklı biftek Tomahawk’u kendisi servis ediyor.

Isabel des Santos’un kırmızı bültenle arandığını Nusret Gökçe biliyormuydu acaba? Bu soru tam bir muamma.

Son olarak; Bakü doğumlu olan Isabel dos Santos, Angola’da devlet petrol şirketi Sonangol’u yönettiği dönemde devletin petrol gelirlerini zimmetine geçirmekten ülkesinde yargılanıyor.

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »