Eos İstikrarla İlerliyor

EOS token fiyatı, daha önce arz bölgesinden çıktığı için talep bölgesinin üzerinde işlem görüyor.

EOS token fiyatı, ters baş ve omuz modelinden çıktı. İşlem gören EOS/USDT çifti, son 24 saatte %0.75 düşüşle 0.00075 fiyat seviyesinde işlem görüyor.

Kaynak: Tradingview tarafından EOS/USDT Fiyat hareketine göre EOS token fiyatı, daha geniş bir zaman diliminde yükseliş gösteriyor. EOS token fiyatı, birkaç hafta önce önemli arz bölgesini kırdıktan sonra şu anda talep bölgesinin üzerinde işlem görüyor.

EOS token fiyatı, güçlü bir yükseliş şamdan deseni ile arz bölgesini kırdı. Sonuç olarak, token fiyatı herhangi bir geri çekilme olmaksızın bir kırılmanın çok üzerinde yükseldi. Son zamanlarda, uzun vadeli tedarik bölgesine ulaştığı için EOS token fiyatı.

EOS jetonlarının fiyatındaki bu düşüş, jeton fiyatının önceki kırılma bölgesini yeniden test etmesine neden oldu. EOS token fiyatı, günlük bir zaman diliminde daha yüksek ve daha yüksek düşük oluşumlar yapıyor. EOS token fiyatı, 50 ve 100 Hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor.

EOS token fiyatı, bu MA’larda dinlenirken görülebilir. EOS fiyatındaki son düşüş, çeşitli talep bölgelerinde talep bölgesinin üzerinde kaldığı için token fiyatını etkilememiş gibi görünüyor. EOS token fiyatı, üst banttan güçlü bir şekilde reddedildikten sonra Bollinger bandının ortasında işlem görüyor.

EOS token fiyatı 14SMA’yı geçti. Token fiyatı düştükçe hacimler arttı. EOS token fiyatı, günlük bir zaman diliminde yükseliş grafiği modelinden ayrıldı Kaynak: Tradingview tarafından EOS/USDT Göreceli Güç Endeksi: Madeni para talep bölgesinden sekerken RSI eğrisi 52.39 fiyatında işlem görüyor.

Şu anda, RSI eğrisi 20 SMA’yı geçti. Madeni para, daha yüksek zaman diliminde yükseliş gösterdiğinden, 4 saatlik

bir zaman diliminde daha yüksek düşük ve daha yüksek yüksek formasyonu oluşturuyor. EOS madeni para fiyatı, son kazanımları sürdürürse hareketli görülebilir ve devam ederse, RSI eğrisinin eğilimi desteklediği daha da yukarı hareket ettiği görülebilir. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama: Madeni para arz bölgesinden koptuğu için MACD göstergesi pozitif bir geçiş verdi.

Mavi çizgi, üst taraftaki turuncu çizgiyi geçti. Bu, madeni para fiyatının 4 saatlik bir zaman diliminde güçlü bir şekilde yükselmesine neden oldu. Son zamanlarda EOS madeni para fiyatı, uzun vadeli direncin kırılmasının ardından düştü.

Ortalama Yönlü Hareket Endeksi: Madeni para fiyatı önemli bir arz bölgesini kırdığı ve yeniden test edildikten sonra sıçradığı için ADX sürekli yükseliyor. Şu an itibariyle, madeni para fiyatı bu önemli talep bölgesinin üzerinde işlem görüyor. Koparma bölgesi şimdi güçlü bir talep bölgesi olarak hareket ediyor.

Şu anda, madeni para fiyatı güçlü bir ivmeyle işlem görüyor ve aynı devam ederse, önümüzdeki günlerde madeni para fiyatının yükseldiği görülebilir. ADX eğrisi 20 işaretinin dışına düştü. SONUÇ: EOS jeton fiyatı daha geniş bir zaman diliminde yükseliş trendinde. Daha küçük bir zaman dilimindeyken, madeni para küçük bir aralıkta konsolide oluyor.

Teknik parametrelerin de yükselişe geçerken trendi desteklediği görülüyor. Yatırımcılar, uygun bir geri dönüşün onayını beklemeli ve ardından buna göre hareket etmelidir. DESTEK: 1,23$ ve 1,30$ DİRENÇ: 1.89$ ve 1.79$

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Translate »