Gününü Tasarla

Gününü Tasarla

ABONE OL
13 Temmuz 2022 11:10
Gününü Tasarla
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gününü Tasarla

Dün konustugunuz düşündüğünüz hersey muhtemelen, bugün de zihninizde devam ettireceksiniz.

Hatta dünden birgün önceki yaptiginiz eylemlerde ondan birgün önceki eylemlerinizdi. Bu bir kısır döngüdür ve bu döngüyü siz bilinçaltı ile gercekleştirmektesiniz. Hayatınızı değistirmenin en iyi yolu, an içerisinde yaşamak ve nefesine odaklanmakla başlar.

Kendine hep olmasini istedigin hedefleri sadece zihnini iyi yönde çalıştırarak başarabilirsin. Zihin ve bilinçaltı ortak çalışırlar.

Zihinde canlandırdığın iyi veya kötü herşey bilinçaltına mesaj olarak gider ve bilinçaltı o istediğiniz şeyi size getirmek için harekete gecer.

Kuantum düşünce ve çekim yasasının birçoğumuz farkında değilizdir.
Bu yazıları yazarken kendi tecrübelerimi sizlere aktarıyorum.

Hergün yeni bir başlangıçtır!

Hayatın bir otomatik pilota bağlı değildir.
Hayatının kontrolü senin elinde.

Sabah uyandığınızda bugün ne ile karşılaşmak istiyorsunuz?

İş yerinde veya okulda, yada insanlarla iyi geçinemiyorsan veya hayatında beklenmedik aksaklıklar çıkıyorsa, bu sizin bilinçaltınıza, zihninizden yolladığınız olumsuz mesajlardan kaynaklanıyor.

Bunların hepsi değişebilir ve hergün yeni bir başlangıçtır.

Bilinçli bir şekilde ve düzenli olarak bugün ne ile karşılaşmak istiyorum diyerek zihninizi programlayın ve bilinçaltına yollayın. Bu durumu sabırla tıpkı toprağa bir tohum ekmiş gibi devamlılıkla zihninize yerleştirin.

İstemediğin bir düşünceyi zihninde döndürüp durursan, o da size büyüyerek geri gelir, tıpkı bir alev topu gibi.

Bilinçaltı olumlamalarında yapman gereken, ilk kural;

Geçmiş ve bugün dahil hayatınızda size olumsuz olan herşeyi affederek yeni güne başlamaktır.
Çünkü kin ve nefret şuan ki hayatınız ve ileri ki hayatıniz da sizi her türlü maddi, manevi zenginlik bilincinden uzak tutacaktır.

Mesela; Bugün beni mutlu edecek ne olabilir diyin ve yataktayken gözünüzde canlandırın. Bunu sembolize eden görüntüler gelsin aklınıza,

Örneğin; İş yerinde takdir göreceğin, arkadaşlarının sana sevgiyle bakışları, insanlarla iyi geçindiğini, başarılı olduğunu, çok para kazandığını.. v.b..

Kısacası, herşeyin yolunda gittiğini ve başka ne diliyorsanız onu gösteren semboller getirin aklınıza.

Tekrar bir örnek vermek gerekirse, işe gidiyorsunuz ve trafik yoğun siz yolun açıldığını ve işe saatinde vardığınızı düşünün.

Bir başka örnek;

Arabanızı park edecek yer kaygısı varsa, muhtemelen yer bulamayacaksınız ama aksi şekilde, ben arabama park bulurum diye düşünürseniz büyük ihtimalle bulacaksınız.

Bazen aklına şüphe düşebilir ve dünyayı değistiremiyecek kadar küçük olduğunuzu düşünürseniz, bu imkansızlığı siz meydana getirirsiniz ve unutmayın arzular gizemli bir şekilde çalışır.

Evren enerji ve titreşimlerden size istediğiniz iyi veya kötü herseyi geri ve büyüterek verecektir.

Arzunun gerçekleşmesi için eski alışkanlıklarınızdan vazgeçin ve kendinizi denemek için bir hedef koyun. Israrla her sabah  o hedefi zihninizde sembol ve dile getirerek canlandırın, bu hedefe ulaşmak biraz zamanınızı alabilir çünkü eski alışkanlıklarınızı kararlı bir şekilde zihninizden silmeniz gerekiyor. Bir başka yeni hedefiniz için örneğin,

Hayalin de bir iş yeri açmak varsa bu yeri zihninde canlandır. Hedefine odaklan bu çok önemlidir. Eski düşünceler aklınıza geldiğinde zihninizi direk yeni hedefinde ki sembollere yönlendirin.

Arzularına odaklan ve her yeni günün sana şans getireceğini unutma.
Asıl arzunu en hoşuna giden şekilde ifade et ve hayatını iyi yönde dönüştür.

Herseyden önce gülümse ve hayatının ressamı sen olduğunu düşün ve o resmi sen çizeceksin. Haydi şimdi korkulardan uzak durun, zihninizde canlandırın ve olsun.

Nurhayat Volkan 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »