Kalitenin Adı, Güzelliğin Kraliçesi “Tuğçe Mutafoğlu”

Kalitenin Adı, Güzelliğin Kraliçesi “Tuğçe Mutafoğlu”

ABONE OL
23 Kasım 2023 16:40
Kalitenin Adı, Güzelliğin Kraliçesi “Tuğçe Mutafoğlu”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kalite Tesadüf Değildir. 

 

Mersin’de Paris ışıltısı bir Marka “TUĞÇE MUTAFOĞLU”

Güzelliği, zerafeti, asaleti ve Profesyonel kaliteli hizmet anlayışıyla Tuğçe Mutafoğlu, Mersin’de güzellik salonunu hizmete açtı.

Daha önce İzmir’de Güzellik merkezi olan Tuğçe Mutafoğlu, şimdi de Mersin Adnan Menderes, sahil yolunda, denizden gelen mis gibi iyot, yosun ve denizin yüksek enerjisi eşliğinde kadınların güzelliğine güzellik katmaya devam ediyor.

TUĞÇE MUTAFOĞLU KİMDİR?

Tuğçe Mutafoğlu, 1988 yılında Mersin’de doğdu. ilk öğretim ve lise eğitimini Mersin’de tamamlayıp 2007 yılında üniversite eğitimini tamamlamak için Eskişehire gitti.

Anadolu üniversitesi çalışma ekonomisi bölümüden 2011 yılında mezun oldu.

5 yıl Eskişehir de kaldıktan sonra iş için İzmir’e yerleşti. Öğrenciliğinin ilk yıllarında başlayıp mezuniyetinden sonra da devam ettiği özel kurum holdingler de (Philip Morris, Smile Adsl, Turkcell Holding,etkin insan gelişim Endüstütisi) alanında toplam 9 yıl çalıştı.

2014 yılında aynı iş yerinde tanıştığı sevgili eşiyle evlendi.

Çalışma sistemi ve özel sektör sömürüsünden kaynaklı çocuk hayalini tam 5 yıl ertelemek zorunda kaldı.

Bunun sonunun gelmeyeceğini, bu düzenin onu fazlasıyla mutsuz ettiğini tamamen kabullendiği zaman 2016 yılında kendi işini kurmayı düşündü.

Güzellik alanına geçmişten bu yana ilgisi olan Tuğçe Mutafoğlu;

O dönemler kalıcı makyaj işlemleri daha çok yeni duyuluyordu yakın bir arkadaşı olan çocukluğundan bu yana bu sektörün içerisinde yer alan arkadaşı; Sen de kurumsal yönetim bilgili ve vizyon var ben de iş meslek var gel güçlerimizi birleştirelim ve birlikte ilerleyelim ‘’dedi.

Ardından, hemen bir araştırmak yaparak alanında en iyi eğitim kurumların eğitimleri İstanbul’da veridiklerini öğrendi.

Bunun üzerine, İzmirden İstanbul’a giderek eğitimlerime başladı. Uzun bir müddet eğitim alarak tamamladı.

İş aşkının da verdiği enerjiyle gece gündüz durmadan model çalışmaları yaptı ve sonunda İzmir’de kendine ait butik bir salon açtı.

2-3 yıl içerisinde işleri daha büyüdü ve ismi duyulmaya başladı.

Artık annelik için doğru zaman diye düşünerek hamile kaldı ve sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına aldı.

“Çocukta yaparım, Kariyer de sözü, tamamlanmış oldu.

Kalite ve iş disipliniyle birlikte bir de organizasyon birleşti mi, kadınlar her alanda bizde varız dedirtebilirler.

Tuğçe Mutafoğlu bunun en iyi örneklerinden biridir. 

Pandeminin başlamasının ardından, kendi memleketi olan Mersin’e taşındı. 2020 Aralık ayında 15 yıl aradan sonra tekrar Mersin’de yaşamaya başlayan Tuğçe, . Şu an hayalini kurduğu anneliği yapıyor ve işiyle birlikte oğlunu da rahatça büyütebiliyor.

Tuğçe Mutafoğlu’nun felsefesi;

Çalışma prensibim, bu işi en iyi şekilde en iyi ürünlerle yapmak ve iş yerinden içeri giren her bir kadını yüzü gülerek ve yüksek motivasyonla yolcu etmektir.

Çünkü kadınların yüklerinin ağırlığın farkındayım ve herşeye rağmen kendi kendini mutlu etmek için kendine bir hediye vermiş ve bana güvenerek, yine beni vesile etmiş.

Onları salonumda güleryüzle karşılamak ve mutlu ayrılmaları için en kaliteli hizmeti vermek, benim işimde ki en büyük motivasyonum.

“TUĞÇE MUTAFOĞLU” Güzellik Salonunu sizde ziyaret etmek ve mis gibi kahve kokusu, relax motivasyon müzikleri ve güzel dosthane sohbetler eşliğinde yüksek bir enerjiyle işlem yaptırmak ve güzelliğinize güzellik katmak isterseniz;

O zaman Adres;

“TUĞÇE MUTAFOĞLU”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »