Konstanz Göl’ü 3 Günde 35.200 ziyaretçi Çekti

Konstanz Göl’ü 3 Günde 35.200 ziyaretçi Çekti

ABONE OL
3 Mart 2024 15:12
Konstanz Göl’ü 3 Günde 35.200 ziyaretçi Çekti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Friedrichshafen’de üç gün boyunca toynak sesleri ve kişneyen atlar: Horse Bodensee’ye 35.200 ziyaretçi geldi. Atın güzel sanatı da gösterildi.

 

Üç gün boyunca Friedrichshafen’deki sergi salonları toynak sesleri, kişneyen atlar ve teknik tartışmalarla doldu: The Horse Bodensee 35.200 ziyaretçi çekti. Açıklamaya göre bıçak üreticileri “tam stantları ve konferans forumlarını” sabırsızlıkla bekliyor.

 

Gala akşamları birinci sınıf uluslararası gösterilerle büyüleyici geçti.

444 katılımcı

Ticaret fuarı, “Daha fazla katılımcı, daha fazla at türü ve sonuçta daha fazla at hayranı: Son üç gün içinde, zarif dört ayaklı arkadaşlara olan tutkularını benzer düşüncelere sahip insanlarla paylaşmak için her zamankinden daha fazla ziyaretçi Pferde Bodensee’ye akın etti” dedi. Duyuruya göre genel müdür Klaus Wellmann. 18 ülkeden 444 firmanın katıldığı fuara göre, uzman izleyiciler at sporu, yetiştirme ve besleme alanlarındaki güncel trendler ve gelişmeler hakkında bilgi sahibi oldu: “Sektörden ve toplumdan gelen geri bildirimler çok yoğun. Proje yöneticisi Jana-Marie Roth, “Bu, bir ticaret fuarı olarak etkinliğin yüksek değerinin altını çiziyor” diyor.

270 at mercek altında

Konstanz Gölü’ndeki endüstri buluşma noktasında 41 cinsten 270’in üzerinde at ilgi odağı oldu. Duyuruya göre, uluslararası ticaret fuarının alametifarikası, dört binicilik ringi ve üç konferans forumunda düzenlenen 385 çok yönlü konferans ve gösteridir. Uzmanlar ayrıca atların sağlıklı tutulması konusunda tribünlerde yoğun tavsiyelerde bulunuyor.

Stil açısından zorlu sürüş

Fuar, “Uçan akrobatlar, şaha kalkan atlar ve küçük lejyonerler: İki gala gecesinde, en iyi uluslararası yıldızlar atlarda yüksek sanat sergilediler ve dolu seyircileri çok sayıda tüyler ürpertici anlarla ve bir tutam mizahla heyecanlandırdılar” diye yazıyor.

 

Stil açısından zorlu binicilik, Pazar günü Reiterjournal’ın “8’li Takımı”nın büyük finalinde 500’den fazla üyeyle gösterildi ve tanıtıldı. En iyi uluslararası eğitmenler, mevcut sezonda 8, 0 veya daha iyi puan alan hevesli sürücüler için seyircilerin önünde birinci sınıf bir demo eğitim oturumu düzenledi. Pferde Bodensee’nin bir sonraki edisyonu 27 Şubat Cuma ile 1 Mart 2026 Pazar tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

 

Kaynak: https://www.schwaebische.de/regional/bodensee/friedrichshafen/drei-tage-lang-hufgeklapper-pferd-bodensee-zieht-35-200-besucher-an-2283126

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »