MERSİN POLİSİ HIRSIZLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

MERSİN POLİSİ HIRSIZLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

ABONE OL
27 Ocak 2023 12:25
MERSİN POLİSİ HIRSIZLARA GÖZ AÇTIRMIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Emniyet’inin özverili, çalışkan ve zeki hamleler yapan polisleri, toplumun asayişi için hızlı, seri, koordinasyonlu ve süper organizasyonlarla topluma zarar verecek her türlü suç örgütlerini çökertmek için ellerinden geleni fazlasıyla yapıyorlar.

Bu sefer de;

Adnan Menderes Bulvarı üzerinde sahil kısmında bulunan işyerinden 15.000- TL nakit para, Samsung marka cep telefonu ve iki adet sipariş el terminali bulunan kasanın çalınarak toplamda 40.000- TL zararın meydana geldiği İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık suçu ile ilgili olarak Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerince yapılan titiz çalışmalar neticesinde olayın meçhul şüphelisinin ( B.Ş.) isimli şahıs olduğu tespit edilerek yakalandı, şahıs adli mercilerdeki işlemlerinin ardından tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Diğer yandan,

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimiz, son zamanlarda Otolardan ve İşyerlerinden plaka, laptop bilgisayar, elektrikli bisiklet ve araçların dorse beyinlerinin çalınması olaylarına karıştıkları tespit edilen 2 şahsı yakaladı. 

      Ekiplerimizin olay yerlerinden elde ettikleri güvenlik kamera kayıtlarından 5 ayrı hırsızlık olaylarını S.Ö. ve T.G. isimli şüpheli şahısların gerçekleştirdikleri, olay yerlerine kiralık araç geldikleri ve kiraladıkları araca çalıntı plaka taktıkları tespit edilmiş, S.Ö. ve T.G. isimli şüpheliler 09.01.2023 günü ekiplerimiz tarafından yakalanmıştır.

     S.Ö. ve T.G. isimli şüpheli şahıslar 10.01.2023 günü gerekli tahkikatın ardından sevk edildikleri adli mercilere tutuklanmışlardır.

     Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »