Mersin’in Gözdesi Opr. Dr. Ahmet Bozkurt

Mersin’in Gözdesi Opr. Dr. Ahmet Bozkurt

ABONE OL
9 Haziran 2022 14:32
Mersin’in Gözdesi Opr. Dr. Ahmet Bozkurt
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KBB Uzmanı Dr Ahmet Bozkurt

1972 Yılında Mersin de doğdu. İlk ve Orta ve Lise öğrenimini Mersin’de tamamladı. Lise Öğrenimi’ni Mersin Tevfik Sırrı Gür  Lisesi’nde ardından, 1996 Yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünden, mezun oldu.

2001 yılında İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını bitirdi.

Ihtisas sonrası, 2 yıl Antep Devlet Hastane’sinde çalıştı. Daha sonra Mersin de göreve geldi, ilk olarak Mersin Devlet Hastanesi’nde ve sonrası  Mersin Şehir Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı.

2019 Yılından itibaren, Mersin Özel Yenişehir Hastanesine başladı.

Şuan da, KBB Uzmanı olarak, birçok cerrahi operasyonlara giren ve gerek yurt dışından, gerek yurt içinden gelen hastalarını, yapmış olduğu başarılı ameliyatlar sonucun da tedavi ederek memnun ettiği için sıkça adından söz ettiren Opr. Dr. Ahmet Bozkurt, hastalarının göz bebeği, olmuştur.

Diğer yandan Mersin Arslanköy kasabası, Dadaloğlu, Karacaoğlan diyarlarından olan Bozkurt, güler yüzü, sempatik davranışlarıyla ve görevini büyük bir titizlikle yerine getirmesinden dolayı Mersin halkının gönlünü kazanmıştır.

Closedrinoplasty, prezervationrinoplasty piezzosurgery, Rinoplasty Ameliyatı

Avrupa da ve Akdeniz Bölgesinde, Kulak, burun, boğaz ve burun estetiği denildiğin de ilk akla gelen, Opr. Dr. Ahmet Bozkurt’a, İnternational Hayat Haber Gazetesi olarak, meslek hayatın da başarılarının devamını dileriz.

Haber: Nurhayat Volkan- Germany

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »