Penelope Ward Vi Keeland; “Ukala Piç” Roman’ı

Penelope Ward Vi Keeland; “Ukala Piç” Roman’ı

ABONE OL
21 Haziran 2022 19:11
Penelope Ward Vi Keeland; “Ukala Piç” Roman’ı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Kitabı Tanıtmadan Önce, Piç Erkekler’in Tarifi:
Mal-zemeler:
1: Bir adet piç..
Hazırlanışı:
Bir piç alıp, kısık ateşte 20 dakika pişiriyoruz. Sevgimizi, aşkımızı piçin içine atıp bir güzel karıştırıyoruz. Olmuşsa bizimdir, olmamışsa zaten hiç bizim olmamıştır.

UYARI: Piçlerin bütün bu süpersonik özelliklerine rağmen, son kullanma tarihleri çok da uzun değildir.

Tarihi geçen piçleri kullanmanız durumunda kalbiniz tuzla buz olabilir ve ağlamaktan gözlerinizde yaş bitebilir. İşte böyle durumlarda efendi bir adamdan yardım alın. Ve aklınız varsa bir daha da asla bir piçe bulaşmayın.

Kitabın Adı: Ukala Piç

Nebraska’nın ortasındaki bir benzinliğe değil, en çılgın hallerime layık biriydi. Ülkeyi boydan boya arabamla gezerken Chance adında, ukala bir Avustralyalı ile karşılaşacağım aklıma bile gelmezdi. Arabam bozulunca bir anlaşma yaptık. Sonra da bir baktım beraber yolculuk ediyor.
Sıradan bir gezi, hayatımın en önemli yolculuğuna dönüşmüştü. İşler ciddiye binene kadar her şey çok güzeldi.
Onu istiyordum ama Chance hamlede bulunamıyordu. Onun da beni istediğini sanıyordum ama bir şeyler onu bundan alıkoyuyordu.
O ukala piçe âşık olmamam gerekiyordu, özellikle yollarımızın ayrılacağını biliyorken.
Her güzel şeyin bir sonu vardır ne de olsa, öyle değil mi?
Fakat kendi sonumuzun böyle olacağını asla tahmin edemezdim.
“…Düşünsene, sadece bir tanecik bile yanlış bir dönüş yapmış olsaydım, Nebraska’daki mola yerinde seninle asla tanışamayabilirdim. Tek bir dakika bütün bir hayatı değiştirebilir. Yine de, bir şekilde tanışırdık diye hissediyorum. Çünkü senin ruh eşim olduğunu biliyorum. Bizi buraya getiren yol her zaman kolay olmadı ama bizi daha güçlü yaptı ve bizi götüreceği bir sonraki yerler için fazlasıyla hazırız. Sonraki macera için sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum Chance.”
******
Seni seviyorum Aubrey. Bunu göremiyor musun? Sana sırılsıklam aşığım. Seni bütün bu dünyadaki her şeyden fazla seviyorum. Senin gözlerine baktığımda sadece seni görmüyorum, çocuklarımı görüyorum. Lanet olsun, çocuklarla ve sağır, aptal, kör keçilerle dolu bir çiftlik görüyorum. Bütün geleceğimi görüyorum. Sensizken hiçbir şey görmüyorum. Hiçbir şey.”

******

Eğer daha önce Vi Keeland ya da Penelope Ward kitapları okuyup beğendiyseniz, eğlenceli ve birbirleriyle tatlı şekilde atışıp duran karakterlerin olduğu, aşkın başlangıcını olmasa dahi sonrasında getirdiği süreci, bütün bunların kıvılcımının da bir yolculukla yakıldığı bir hikayeyi okumak isterseniz Ukala Piç’e bir şans verebilirsiniz.

Zaten her şeyi yorumda anlattığım için diyecek başka bir şeyim yok ancak eğer beklentileriniz varsa onu minimuma indirmenizi de söylemeden geçmek istemiyorum, böylece kitabı çok daha fazla sevebilirsiniz.
Yorum: Füsun (Turkey)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »