Pervin Bozkurt İstanbul Maltepe’de Belediye Başkan Adayı Ve O Maltepe Aşığı

Pervin Bozkurt İstanbul Maltepe’de Belediye Başkan Adayı Ve O Maltepe Aşığı

ABONE OL
26 Şubat 2024 14:25
Pervin Bozkurt İstanbul Maltepe’de Belediye Başkan Adayı Ve O Maltepe Aşığı
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Pervin Bozkurt, 1966 yılında Mersin’de doğmuştur. Kendisi aslen Mersin’in Arslanköy kasabasındandır. Toros dağlarının eteklerin de dünya’ya gözünü açan Pervin Bozkurt tam bir yörük kızı ve Vatan sevdalısıdır.

 

Arslanköy, Türkiye’de Akdeniz bölgesin de Kuvayi Milliye ocağıdır ve Atalar’ı Kurtuluş savaşın da Kuvayi Milliyeci olarak ön safta yer alıp, Akdeniz bölgesini Fransız’lardan temizlemişlerdir.

 

Kurtuluş savaşın da böyle bir milletin torunlarından olmak eminiz ki damarların da ki asil kan ile birleşince Türkiye ve İstanbul Maltepe için temeli olan ve dürüstlük  ilkesiyle kaliteli hizmetin adresi Pervin Bozkurt’a yakışacaktır.

 

Maltepe onunla yeni ve dinamik bir yüze sahip olacaktır.

 

Pervin Bozkurt;

 

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi maliye muhasebe bölümünde mezun olmuştur.

Gayrimenkul danışmanı olarak hizmet veren Pervin Bozkurt, yakın zamanda emekli olmuştur.

 

Pervin Bozkurt, tam bir doğa aşığıdır.

 

Pervin Bozkurt; Güler yüzü, sempatikliği, dürüst ve iş disiplini olan Maltepe halkının kalbine taht kurmuş bir kadın olarak bilinir. Uzun yıllardır Maltepe’de yaşayan Pervin Bozkurt Halk’ın hizmet olarak ne istediğini çok iyi bilenlerden ve iyi bir gözlemcidir.

 

 

Pervin Bozkurt; İstanbul’un Balkonu olarak bilinen Prens Adaları ve harika MarmaraDenizi manzarasına sahip olan Dragos mehtabı ve sakinliğiyle meşhurdur.
İstanbul’un bu güzide yerini pis kokudan ve çevre kirliliğinden kurtaralım.El ele verelim. diyerek Maltepe için en önemli hususlara dikkat çekmektedir.

 

Pervin hanım gibi çevre konusun da hassas kadınların Ülke siyasetin de çoğunluk olarak yerlerini alma düşüncesindeyiz.

 

İstanbul’un en güzel semtlerinden olan Maltepe’ye bir kadın eli değmesi gerektiğini düşünüyoruz.

 

Pervin Bozkurt’un Twitter hesabın da sürekli Maltepe ve çevresi için mücadelesi. Doğa katliamlarına DUR diyerek sosyal medyada insanları bilgilendirip Maltepe’nin daha yeşil ve yaşanacak harika bir yer olması mücadelesi devam ediyor

 

İnternational Hayat Haber olarak; İstanbul-Maltepe Belediye Başkan Adaylığına seçilen Sn. Pervin Bozkurt’u kutluyor, Maltepe ilçemize hizmet edebilme yolunda kendisine başarılar diliyoruz.

 

Nurhayat Volkan/ Almanya Bodensee/ Badenwürttenberg

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »