Polis Devleti (Belgesel Filmi)

Polis Devleti (Belgesel Filmi)

ABONE OL
27 Şubat 2024 16:55
Polis Devleti (Belgesel Filmi)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Bu Belgesel filmi, Masonik polis devleti özelliklerinin giderek daha belirgin hale gelmesi nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’nin nasıl giderek bir polis devleti haline geldiğini gösteriyor . Bu polis devleti bileşenleri arasında ifade özgürlüğünün sansürlenmesi/bastırılması , medya/okullar aracılığıyla ideolojik beyin yıkama, muhaliflerin siyasi olarak hedef alınması/hapsedilmesi, izleme listesi hedef listeleri ve yaygın vatandaş gözetimi yer alıyor.

Bu polis devleti, 11 Eylül’de planlanan yıkım sahte bayrağının ardından, vatandaşların hükümete IŞİD gibi yabancı İslamcı terörist gruplara karşı kullanılması amaçlanan tamamen yeni polis yetkileri vermesiyle ortaya çıktı .

 

Bu güçler, Dinesh D’Souza’nın 2022 tarihli filmi ” 2000 Mules “ta da görüldüğü gibi, hileli olarak çalınan 2020 seçimlerini sorgulamak kadar basit bir şey için FBI tarafından haksız yere yerli terörist olmakla suçlanan Hıristiyan ve muhafazakar Amerikan vatandaşlarına karşı yavaş yavaş yönlendirildi . Polis Devleti , CIC/Başkan Donald Trump’ı ve 6 Ocak protestocularını (Q Anon Shaman gibi) polis devletinin birincil hedefleri olarak tanımlıyor ve siyasi eğilimleri ne olursa olsun tüm Amerikalıları çok geç olmadan temel özgürlüklerini ve hürriyetlerini korumaya çağırıyor.

 
Filmin gösterim süresi 1 saat 47 dakika olup yönetmenliğini/yazılımını Debbie D’Souza, Dinesh D’Souza ve Bruce Schooley üstlenmiştir.
Filmde Dan Bongino (eski NYPD memuru / Gizli Servis ajanı), Donald Trump , Kash Patel ( eski Genelkurmay Başkanı ve Savunma Bakan Vekili Christopher Miller) , Jim Jordan (ABD Temsilcisi), Nick Searcy , Rand Paul (ABD) yer alıyor. Senatör), Ray Epps (eski ABD Deniz Kuvvetleri / 6 Ocak provokatörü) ve Troy Nehls (eski emniyet görevlisi / ABD Temsilcisi).
Linke Tıkla ve Media’yı gör,
Başkan Donald J. Trump: “Dinesh D’Souza, 2000 Mules adlı filminde 2020 Seçimindeki sahtekarlığı açığa çıkardı. Eh, şimdi Dinesh geri döndü ve Derin Devletin bana karşı yürüttüğü Cadı Avını açığa çıkardı! Polis Devleti de onun peşine düşüyor. sen de. Dinesh bunu anlıyor ve her şeyi ihbar ediyor!” Bunun devam etmesine izin veremeyiz. Polis Devleti filmini umarım herkes izleyecektir!
Dinesh D’Souza: “Polis Devleti” asla yapmayı istemediğim bir film çünkü Amerika’nın böyle bir filmin yapılması gereken bir noktaya gelmesini asla istemedim. Kendimi, sürüyü yaklaşan tehlikeye karşı uyaran hayvan gibi hissediyorum, böylece çok geç olmadan önlem alabiliriz.
Dan Bongino: “Polis devleti gelmiyor, zaten burada. İşaretler her yerde. Ve onları bir kez tanıdığınızda, hepimizin içinde bulunduğu tehlikeyi algılayacaksınız.”
Nick Searcy: “İktidardaki partinin siyasi muhaliflere yönelik acımasız zulmü, totaliter ülkelerin ayırt edici özelliğidir. Bir polis devletinde tek gerçek suç Devleti sorgulamaya cesaret etmektir. Amerika artık bir polis devletidir.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »