Bu 8 Özellik Varsa, Sizi Ömür Boyu Sevecektir

Bu 8 Özellik Varsa, Sizi Ömür Boyu Sevecektir

ABONE OL
6 Ağustos 2022 14:58
Bu 8 Özellik Varsa, Sizi Ömür Boyu Sevecektir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Birlikte Olduğunuz Erkeğin Sizi Sonsuza Kadar seveceğine İşaret Eden 8 Önemli not:

Güzellik gelip geçici bir şeydir. Bu dünyada yaşayan her insan için güzelliğin son bulduğu bir gün mutlaka vardır. Yaşamanın kanunudur bu. Bu nedenle, kendimize bir eş seçerken, bizi yalnızca güzelliğimiz için seven ve arzulayan bir eş yerine, bizim ruhumuzu ve karakterimizi seven bir partner seçmeliyiz.

Özellikle kadınlar, kendilerini gerçekten seven ve güzelliklerinin solup gittiği gün gelince, genç kadınları kendilerine tercih etmeyecek bir erkekle birlikte olmalıdır. Peki birlikte olduğunuz bir erkeğin sizi yaşlılığınızda da seveceğini nasıl anlarsınız? İşte size birkaç önemli ipucu;

1. Sizinle birlikteyken hayatın her anını heyecanlı, aksiyon, renkli ve eğlenceli bulur, yanınıza gelmek için zaman kollar, sizinle her anda tat almayı hedefler. Çünkü sizsiz hayat çok renksizdir ve rutindir. 

2. Onun için şarap gibisinizdir, yıllar geçtikçe daha da güzel bir kadın olursunuz.

Bedeniniz onun bedeniyle birlikte yaşlanır ve yıllar geçtikçe onun gözünde daha da güzelleşirsiniz. Bunu yalnızca kendi kendine söylemez, size de sık sık söyler. Böyle bir erkekle birlikteyseniz göreceksiniz ki, zaman içerisinde sizi daha da iyi tanıyacaktır.

Olumlu veya olumsuz her haliniz ona bir tecrübe olur ve sizi kaybetmemek için iyi olan yönde değişmenize hem destek hem de yardımcı olacaktır ve siz ona uyumlandıkça, size karşı olan sevgisi daha da katlanıp, kalbin de büyütecektir.

3. Onun gözünde sizi ‘siz’ yapan şey sadece fiziksel özellikleriniz değildir, vizyonunuza, zekanıza, hayata tutunuşunuza ve güçlü görünmenize de bakar ve takdir etmesini bilir.

4. Onun gözleri yalnızca sizi görür, başka bir kadını asla.

5. Sizi daima sevecek bir erkeği etkileyen şey gözlerinizden ziyade gözlerinizdeki anlamdır.

6. Sizi sonsuza kadar sevecek bir erkeğin amacı sizi öylesine dışarı çıkarmak değil, gerçekten güzel vakit geçirmenizi sağlamaktır.

7. Sizden asla vazgeçmeyecek bir erkek size ve  düşüncelerinize büyük bir saygı duyar.

8. Onun gibi bir erkek zekanızla ve kişiliğinizle gurur duyar.

Cemile Sarikaya

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Translate »