Son Dakika; Firavunlar İş Başında, Yeni Din (Chrislam)

Son Dakika; Firavunlar İş Başında, Yeni Din (Chrislam)

ABONE OL
8 Eylül 2023 14:37
Son Dakika; Firavunlar İş Başında, Yeni Din (Chrislam)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yıllar öncesinden hazırlanan “TEK DÜNYA DEVLET’İ ve YENİ DÜNYA DÜZENİ” adı altın da, gün geçmiyor ki, Küreselciler şeytani fikirlerle sürekli insanlığı kontrol etme çabasında, dur durak bilmeden ve korku salarak ilerlemeye devam ediyorlar.

Tek Dünya Devlet’ine, Hastalık ve Pandemi politikasıyla Start verdiler.

Ardından Küresel İklim krizi ve tüm Dünya’da kıtlık olduğuna inandırmaya çalışıyorlar.

Hal bu ki; Tam tersi olarak Dünya’da her yüzyılda bir olan iklim dönüşümlerini kıtlık ve küresel iklim krizi olarak halklara empoze etmeye çalışıyorlar.

Bu duruma destek vermek için ve doğanın bu dönüşümlerini kötüye çevire bilmek için de insanların içme sularına kimyasal karıştırdıkları yönünde duyumlarımız arasında, göl sularını biryerlerde tutmaya çalışıyorlar, uçaklarla havaya kimyasal atık bırakıp, yiyecekleri stokluyorlar, yiyeceklerin genetiklerini değiştirip, birde “karbon ayak izi” bahanesiyle hayvanları katledip “YAPAY ET” üretmeye çalışıyorlar.

Gıda krizine neden olmak için yiyecekleri insanlardan saklayarak stoklayıp, çoğunu çürütüp atıyorlar, buğday tarlalarını ateşe verip, ormanları yakıyorlar, kıtlık varmış gibi sürekli zam üzerine zam koyuyorlar, enflasyon almış başını gidiyor…

Bunların en büyük sebebi ise, insanları maddi manevi olumsuzluğa itip, çaresiz bırakıp köleleştirmeye çalışmaktır.

Araya şu konuyu da sıkıştırmadan geçmeyelim. Bütün bu saydıklarım da dahil birde insanların cinsiyetlerini kafaya taktılar. Bu da tek dünya düzeninin bir parçası.

Transhümanizm ve LGBT adı altında kadın ve erkek olgusunu ortadan kaldırıp, tek bir ırk ve tek bir cinsiyet kavramını insanlara medya ve birçok yerlerde gösterilerle empoze etmeye çalışıyorlar.

İnsanlık aslında zihin ve frekans olarak çok güçlüdür ve bu gücü etkisiz hale getirmek için korkuyla insanların frekansını düşürmeye çalışıyorlar.

Şimdi de firavun soyları, Tek Dünya Devlet’i için yeni din projesini hayat’a geçirdiler.

Adım, adım amaçlarına ilerliyorlar.

Son zamanlarda Dünya’da ve Türkiye’de CHRİSLAM tanıtımları gerek sosyal medya, gerekse Din diyalogları adı altında yapılmaya başlandığı ileri sürülüyor.

Yakın zamanda Yeni Din diyaloğu adı altında Dünya’da ve Türkiye’de “KARBON VERGİSİ”nin kabul edileceği, hatta kabul edildiği iddia ediliyor.

Bizlerde Karbon vergisi reklamlarını bizzat gördük.

Karbon vergisi neden çıkacak? 

Bireysel karbon ayak izi, bir kişinin enerji tüketimi, ulaşım şekli, yeme-içme alışkanlıkları gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişir. Örneğin, arabayla uzun mesafeleri kat etmek, et ağırlıklı beslenmek, evin ısısını yüksek tutmak gibi faaliyetler bireysel karbon ayak izini artırır. Bireysel karbon ayak izini azaltmak için ise enerji tasarruflu cihazlar kullanmak, toplu taşıma veya bisiklet gibi alternatif ulaşım yöntemlerini tercih etmek, et tüketimini azaltmak, geri dönüşüm yapmak gibi adımlar atılabilir.

Örneğin;

Bol etli kurufasulye yediğinde, sadece marul yemekten daha fazla gaz çıkarıyorsun.. Sanırım, bu da ozon tabakasına zarar veriyor.

Onun için her organınız kontrol altında olacak!

Umarım, anlatabilmişimdir!

İnsanlık birbiri arkasından kuyu kazmaya devam ederken, dedikodu, mobbing, kıskançlık, fitnelik.. v. b.. işlerle uğraşırken Firavun’un çocukları hepimizi içine atacağı çukuru çoktan kazdı. Şimdi tek birşey kaldı, eğer uyanmazsak bir itmedikleri kaldı.

Nurhayat Volkan

 

 

 

#borsa #SonDakika #Haber #haberler #İnternationalhayathaber #NurhayatVolkan

 

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »