Son Dakika, Görünce Kaçın!

Son Dakika, Görünce Kaçın!

ABONE OL
21 Ağustos 2023 08:41
Son Dakika, Görünce Kaçın!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hanımlar, beyler, kesinlikle dikkatli olun!

Aşk denince, gördüğünüz de tabanları yağlayıp kaçmanız gereken 4 burç!

Sevgi, aşk, sadâkat harika bir duygudur. Bu insanlık için en önemli değerlerden bir unsurdur.

Ancak bazı burçlar, istisnalar hariç, hemen, hemen aynı karakteristik özelliğe sahiptirler.

Mesela 3 burç aşık olmayı sevmez ve her şey yolunda gidiyor gibi görünürken bir anda ortadan kaybolabilirler.

3 burç hangileri?

İKİZLER BURCU:

Bu burcun insanı genellikle ben odaklıdır. Çok sık değişken tavır sergilerler, çift karakterlidirler.

Örneğin; Aşık olduğunu söyler, bir saat sonra bu söylediğini unutur, başka biri için ağlayıp ona da aşık olduklarını  söyleyebilirler.

Aşk kutsaldır ve bu burçlar aşk adı altında bencilce ona inanan insanların hayatlarını altüst edebilme yeteneklerine sahiptirler.

Ve kendilerinde ki manipülatif yeteneği çok iyi kullanabilme özellikleriyle, ona aşık olan kişiyi tam bir çıkmaza sokarak, kendisine bağımlı hale getirirler ve sonra kaçarlar.

Astrolojide, asla aşık olmayan sadece aşık olduğunu sanan ve ona yaklaşanları yaşadığına pişman eden bir burçtur, ikizler burcu.

Tabiki istisnalar hariç, çünkü kişilerin birde etkilendikleri yükselen burçları vardır, bazen yükselen burcunun ana burçtan daha baskın çıktığı olabiliyor.

Diğer yandan hangi burç olursa, olsun kişinin yetişme tarzı ve yaşadığı sosyal çevrede önemlidir.

Çoğu İkizler burcu, aşk ve sevgi konularında genellikle çok kararsızdır ve doyumsuzdurlar.

Aşkta ne istediğini pek bilmez ve birden fazla kişiden hoşlanabilir.

İkizler burcu olan kişileri bu kararsız yönü onların dolu dizgin bir aşk yaşamasına izin vermez.

İkizler burcu tam olarak ne istediğine karar veremediği için bu durum sebebiyle duyguları genellikle yarım kalır. Çünkü bir ikizler burcu her zaman daha iyisini ister. Bu sebepten dolayı da hep mutsuzdurlar, etrafındaki insanlarda ikizlerin narsistik ve manipülatif hallerinden dolayı mutsuz olurlar.

Bu gibi insanlardan uzak durmak en iyisidir. Çünkü onlar, şıp sevdi, güvensiz tutarsız oldukları için kendisini tanıyan insanları pişman ederler. Ve kişiyi dinleme ve anlama kapasiteleri kıttır.

AKREP BURCU:

Aşk, tutku ve sevgi denildiği zaman astrolojide ilk akla gelen burç akrep burcu oluyor. Akrep burcu olan kişiler genellikle aşk insanı olur. Sevmeyi, sevilmeyi ve flört etmeyi çok severler. Ancak akrep burçlarının ilişkileri çok üzün sürmez.

Akrep burcu olan kişiler genellikle çok şüpheci ve kıskanç olur. Hayatındaki insanın her hareketini sorgulayabilir. Bu sebeple de ilişkileri devam etmez ve bir noktada tıkanır. Akrep burcu çok sever ancak ani tepkileriyle herkesi ürkütebilir.

ASLAN BURCU:

Aslan burcu astrolojinin en gösterişli ve en havalı burcudur. Aslan burcu her ortamda kendini çok kolay belli eder ve tüm dikkatleri üzerine geçer. Aslan burcu olan kişiler her zaman kusursuz olduklarını düşünür. Bu sebeple de herkesle birlikte olmayı istemezler.

Aslan burcu hayatında her zaman her şeyin en güzelini ister. En iyisini bulmak için de mücadele eder. Aslan burçları ayrıca kendisini çok sever. Kendi değerinin farkındadır. Bu sebeple herkesi hayatına almaz.

TERAZİ BURCU:

Terazi burcu olan kişiler sevecen, konuşkan ve sosyal yönüyle her zaman dikkat çeker. Ancak bir Terazi burcu karar vermek konusunda pek başarılı olamaz. Terazi burcu olan kişiler hemen herkese aşık olabilir ve daha sonra vazgeçebilir. Bu sebeple Terazi burcunun uzun süreli bir ilişki yaşaması gerçekten zor olur.

Terazi burcu ilişkilerinde her zaman uyum ve denge arar. Bunu bulabilmesi de sanıldığı kadar kolay olmaz. Ayrıca her zaman bakımlı kişilerden etkilenir.

Kaynak: gercekgundem.com

 

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »