Son Dakika; Güneş Patlaması Kıyamet’in Habercisi mi?

Son Dakika; Güneş Patlaması Kıyamet’in Habercisi mi?

ABONE OL
19 Aralık 2023 18:55
Son Dakika; Güneş Patlaması Kıyamet’in Habercisi mi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elon Musk, dünyanın çok büyük bir felaket yaşayacağını ve Medeniyetin yok olacağı bu durum varken hiç bir şeyin önemli olmadığını söylüyor.

Daha önce de kemanlarınızı seçin (Titanic) demişti. Ayrıca dünyaya bakarak keman çalan bir kız videosu paylaşmıştı. Kızın kemanında güneş sistemi ve güneş patlaması çizilmişti.

Güneş patlamaları ve dünyanın değişen manyetik alanı dünyanın çekirdeğini etkiliyor. Bu ise depremler, volkanlar ve havayı etkileyerek ani bir buzul çağı başlatabilir.

ABD medyasına göre Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Hawai’de 100 milyon dolarlık içinde yeraltı sığınağı bulunan ‘lüks bir kale’ inşa ettiriyor.

Zuckerberg’in ‘kıyamet günü’ hazırlıklarını gizlemeye çalıştığı iddia edilen gizli bir projeyle, Pasifik adalarında bir yer altı sığınağı, kendi yiyecek ve enerji kaynakları bulunana geniş bir yerleşke inşa ettiği bildirildi.

Jeff Bezos 26 Yıllık Evini Terkedip Özel Sığınağına Kaçıyor.

Amazon’un kurucusu #JeffBezos, 30 yıldır yaşadığı Seattle’ı terkederek “sığınağa” taşındı.

100 kişinin yaşaması için tasarlanmış bu mahallede milyarderlerden müzisyenlere, NFL (Amerikan Futbol Ligi) oyuncularından şarkıcılara pek çok farklı sima göze çarpıyor.

İşte Bezos’un yeni komşuları: Milyarder yatırımcı Carl Icahn, eski NFL oyun kurucusu Tom Brady, pop yıldızı Enrique Iglesias’ın babası olan ve Türkiye’de de çok sevilen İspanyol şarkıcı Julio Iglesias, otomobil bayisi kralı Norman Braman, müteahhit Irwin Tauber, Eski Beyaz Saray Kıdemli Danışmanı Jared Kushner ve Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump.

Bu mahalle yapay bir bariyer adası üzerinde yer alıyor.

“Zengin Elitler” boşuna yer altına sığınak yapmıyor..!
Bizlerin bilmediği olaylardan yıllar önce haberdarlar ve tedbir alıyorlar.
Olaylardan habersiz olan,
alt tabaka insanlar ise;
Gökyüzünde görsel şölen diyerek
Sosyal Medyada paylaşıyorlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »