Trump, sus payı davasındaki mahkumiyet kararının iptali için yüksek mahkemeye çağrıda bulu

ABONE OL
4 Haziran 2024 10:27
0

BEĞENDİM

ABONE OL2024’ün muhtemel Cumhuriyetçi adayı, Truth Social sitesinde yaptığı tipik bir paylaşımda, 11 Temmuz’da yapılması planlanan ceza duruşmasının, adaylığının resmileşmesinin beklendiği Milwaukee’deki Cumhuriyetç, Parti ulusal kongresinden sadece dört gün öncesine denk geldiğinin altını çizdi.

Trump, “Yanlış bir şey yapmamış olmanın ‘Cezası’, faşistler için uygun bir şekilde, Cumhuriyetçi Ulusal Kongre’den 4 gün önce olacak” diye yazdı.

Trump “‘Trump’ı yakalayacağım’ diyerek adaylığını koyan Soros destekli radikal sol bir savcı, Demokratlar tarafından atanan ve YÜKSEK İHTİLAFLI olan ‘Vekil’ bir Yerel Yargıca rapor vererek Ulusumuzun geleceğini belirleyecek bir karar mı verecek?” diyerek Soros’a da gönderme yaptı.

Manhattan’daki bir jüri geçtiğimiz Perşembe günü eski başkanı, Trump’ın Hillary Clinton’a karşı kazandığı 2016 başkanlık seçimleri öncesinde yetişkin film oyuncusu Stormy Daniels ile yaşadığı cinsel ilişkiyi gizlemek için belgelerde tahrifat yapmaktan 34 suçlamanın tamamından suçlu buldu.

 

Albania News Agency

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Translate »